Salon Smaragd Logo
Close

PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA

SORISA – kosmetické přístroje nové generace:

Přístrojovou kosmetiku používá při běžném kosmetickém ošetření pro prohloubení efektu masek a aktivních sér nebo jako biostimulaci po hlubokém čištění nebo při regeneračních kúrách.

Nebo pro Vás máme připravené speciální Liftingové ošetření na principu neinvazní mezoterapie. Účinek je ihned viditelný a dlouhodobý.

Profesionální přístrojové ošetření pleti Salon Smaragd KapliceNOVĚ  :  DERMOKOSMETICKÁ PÉČE  OD  FIRMY  REVIDERM

Reviderm MIKRODERMABRÁZE je  účinná péče na  problémy kůže jako jsou nerovnosti, vrásky, akné, skvrny, jizvy. Ideální a účinná pro obnovu pleti a pro zářivou pleť.  Vaše pleť je okamžitě hladká, čistá a v pořádku. Ten velký rozdíl vidíte ihned po prvním ošetření. A s vhodnou domácí péčí, kterou vám připravíme “na míru” udržíte tento stav trvale !

kosmetický přístroj reviderm - mikrodermabraze

Mikrodermabraze Reviderm

Po MIKRODERMABRÁZI je naprosto ideální působit na pleť aktivními koncentráty a maskami, protože vstřebání účinných látek ze speciálních přípravků je neuvěřitelně vysoké a účinné. Používáme pouze přípravky k tomu určené a to od firmy REVIDERM, která vynalezla spoustu účinných kosmetických postupů ať už v boji proti stárnutí nebo v boji proti kožním problémům a nedostatkům. Snahou je docílit zdravé krásné a mladistvé pokožky, která bude dobře vyrovnaná a bez problémů a vad.

Značka REVIDERM je zárukou profesionality a kvalitní péče na nejvyšší úrovni. V Německu je značka REVIDERM No 1 v profesionální kosmetické i kosmoceutické péči v salonech i lékařských centrech.

Značku REVIDERM najdete v našem salonu SMARAGD, kde můžete také zakoupit veškerou domácí péči.

Poradenství poskytujeme našim klientkám zdarma.

Pomocí MIKRODERMABRÁZE ŘEŠÍME TYTO PROBLÉMY:


 1.) AKNE

Co je to Akne a onemocnění mazových žláz?superpeelŘez kůží - akne zdroj Reviderm

tak jen ve zkratce : Acne je chronické onemocnění mazových žláz. Je to způsobeno nadměrnou produkcí mazu, což vede k ucpání mazových žláz. Po naplnění mazové žlázy vznikají furunkly (beďáry), které mají nejprve na povrchu černé tečky. Ale při styku s bakteriemi mohou vznikat hnisavé záněty, které mohou expandovat  i na přilehlé oblasti zdravé kůže.

V našem salonu nabízíme 60 minutovou péči zn.REVIDERM:

 Čištění pleti Kapalina enzym + Enzympeeling pasta (předčištění), korekce obočí , desinekce, Mikrodermabraze , zánětlivé sérum / Agent Silver Detox Mask

Konečná úprava, popř. barvení obočí a řas.


 2.) VRÁSKY ,  STÁRNUTÍ A OCHABOVÁNÍ PLETI

Každý obličej vypráví svůj příběh a každá vráska je znamením věcí, které jste zažili. Ale, chcete být pro každého otevřenou knihou, nebo si ponechat několik tajemství pro sebe a sdílet je pouze s určitými lidmi? Pak naše anti-aging terapie jsou právě pro vás. 

V dnešní době potřebujeme vypadat dobře a mladistvě. Jsou na nás kladeny vysoké nároky jak na vzhled, tak i na výkon. A právě zvýšené pracovní aktivity, každodenní stres, zvýšená mimika, špatný pitný režim, zhoršená kvalita stravy, vnější vlivy jako je vítr, slunce, klimatizace a další, to vše působí na naše předčasné stárnutí organismu, které se nejvíce projevuje právě v obličeji.

A právě proto bychom měli obličeji věnovat speciální péči a pozornost. Obličej je naše vizitka a každý je sám za sebe zodpovědný. A nikdo vám nebude za nič vděčný, že na úkor sebe a své ztrhané tváře máte doma  uklizeno, navařeno, v práci podáváte nejlepší výkony. To nikoho při pohledu na vás ani nenapadne.

Reviderm kosmetická péče nové generace

Pokud chcete pracovat nejen na své vnitřní kráse, ale chcete krásu vyzařovat i navenek a cítit se dobře a sami se sebou spokojeni, doporučujeme vám aktivní omlazující kúry REVIDERM.

REGENERAČNÍ KÚRA od značky REVIDERM v našem salonu SMARAGD  dosahuje fantastické výsledky –  Vyhlazení vrásek ošetřené pokožky je fantastické. Vrásky, jemné linky a ochabnutí se viditelně  eliminuje a pokožka se okamžitě regeneruje.

Podpůrná domácí péče podtrhne a upevní výsledný efekt, který bude velkolepý !


 3.) HYPERPIGMENTACE A NEROVNOSTI

Hyperpigmentace je charakterizována jako porucha tvorby nebo distribuce pigmentu, při které dochází ke ztmavnutí kůže. Vzniká většinou po slunění, nebo i jako následky Akne (fleky po jizvách), u žen středního věku chloasma (př. hormonální vliv projevující se jako pigmentové skvrny papř. na horním rtu), po chemickém působení (např.parfém), nebo třeba i skvrny stařecké nebo jaterní.  Samostatnou kapitolou jsou pigmentové névy.imagesPIG

Depigmentační program od firmy REVIDERM v kombinaci s mirkodermabrází je nejúčinější kúra ve světě kosmetiky. Spočívá v odstranění poškozených buněk rohové vrstvy pokožky a v aplikaci přípravků, které nebělí ale dokáží ovlivnit nové buňky v bazální vrstvě, aby nenesly nadměrně zakódovaný pigment (melanin).
1) K tomu aby byla kúra úspěšná je také nutná podpora v podobě pravidelné aplikace speciálních depigmentačních domácích přípravků od firmy REVIDERM.
2.) Používání velice kvalitních ochranných přípravků proti UV záření. Jako prevence vzniku dalších pigmentací.
3.) Velmi přínosný je také vnitřní detox a očista jater.
 melanmelanin
Proces, který nám pomůže zesvětlit nebo odstranit pigmentové skvrny  je velmi dlouhodobý a záleží na charakteru skvrny a příčině jejího vzniku. Také na správné a pravidelné aplikaci aktivních depigmentačních přípravků a na prevenci vzniku melaninu.
Výsledky jsou znatelné nejdříve cca za dva měsíce, protože nějakou dobu musíme působit na tvorbu kvalitních nových kožních buněk, které nemají ve svém kódu zapsán nadměrný pigment.  A tyto nové buňky se dostanou na povrch kůže, kdy je začínáme vidět jako výsledky v podobě méně znatelných skvrn až po uplynutí 28 dnů.
Nenechte svou kůži zbytečně vystavovat slunečním paprskům, raději využijte řízené a kvalitní opalování za působení kolagenového regeneračního světla., kdy přesně víte jaká dávka uv záření byla pleti poskytnuta. Bližší info ZDE. A pokud již máte pigmentové skvrny, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme ke krásné a zdravé pleti.