Salon Smaragd Logo
Close

KOSMETIKA

Již 20 let se zabýváme kosmetickou péčí. Nabízíme kompletní kosmetickou péči o pleť zdravou, stárnoucí, citlivou i pleť postiženou akné.  Specializujeme se na procedury proti vráskám, kompletní liftingová a anti ageingová   ošetření, detoxikaci pleti a ošetření očního okolí a vrásek kolem rtů.

Základem kosmetického ošetření je kvalitní posouzení a diagnostika pleti.  Vždy postupujeme individuálně, používáme kvalitní  klasické prvky v ošetření jako je ruční hluboké čištění pleti, relaxační, liftingová, zklidňující nebo Jacquetova kosmetická masáž, ultrazvukové čištění, aplikace aktivních ampulí a sér, aplikace pleťové masky na pokožku obličeje, krku, dekoltu ale i očí a rtů,  úprava a barva obočí i řas, v některých případech i epilace chloupků na obličeji. Při některých procedurách používáme i elektro kosmetické postupy, které prohlubují účinky klasického kosmetického ošetření.

Profesionální kosmetické ošetření Salon Smaragd Kaplice

Nabízíme tato kosmetická ošetření :

 • Základní čistění pleti pro mladou nebo problematickou pleť.
 • Čistící kúra na redukci rozšířených pórů a zmatnění nečisté pleti s akné.
 • Kompletní kosmetické ošetření pro  hydrataci a regeneraci všech typů pletí.
 • Kolagenová kúra na vyhlazení , vypnutí a hydrataci pleti.
 • Liftingové ošetření pro vyhlazení a projasnění zralé a náročné pleti.
 • Exkluzivní ošetření  anti-aging, zpevnění a regenerace zralé pleti.
 • Chemický peeling (zjemnění  vrásek a hyperpigmentací, vyhlazení pleti a redukce rozšířených pórů)
  • úprava, barvení  obočí a řas
  • odstranění mílií
  • depilace chloupků v obličeji za použití ampulí na zpomalení růstu chloupků
 • Vyživující parafínový zábal rukou.
 • Depilace voskem (ruce, nohy, třísla)
 • Elektrokosmetika ( elektrický lifting, ozonizace, termosonda, elektroporace, ultrazvukové ošetření) viz. ODKAZ ZDE

SALON SMARAGD otevřela v roce 1996 kosmetička a dermo poradkyně Sabina KROUPOVÁ jako první salon v Jižních Čechách s luxusní profesionální kosmetickou péčí založenou na individuálních potřebách žen, které si mohou užívat relaxaci a nejlepší péči v luxusním prostředí ovšem za velice dostupné ceny. Naše ceny jsou i přes to, že pracujeme pouze se špičkovou profesionální kosmetikou více než příznivé. Našim cílem je aby si zákazníci mohli vychutnávat naše služby pravidelně.


Sabina KROUPOVÁ

sabina (1)

Kosmetice se věnuji už od roku 1992, kdy jsem zahájila pod vedením MUDr. Hodače a MUDr. Horažďovského studium na SOU v Č.B. obor kosmetička. Ve druhém ročníku jsem nastoupila i na soukromou kosmetickou praxi.  A ve třetím ročníku střední školy jsem se dostala do finále soutěže Mistrovství ČR ve fantazijním  v roce 1994 v Praze.

“Po ukončení čtyřletého středoškolského studia v oboru Kosmetika jsem otevřela salon SMARAGD s cílem vytvořit pro ženy v mém okolí salon na vysoké úrovni. Kde se budou cítit jako doma, mohou se uvolnit, být sami sebou a vychutnat si nerušený relax i odpočinek při kosmetickém ošetření. Dbáme na klidné prostředí, čistotu a špičkové kosmetické ošetření, které vychází z nejnovějších poznatků a trendů profesionální kosmetiky. Tato ošetření ovšem vždy přizpůsobujeme a to zcela individuálně každé zákaznici na míru. ” …………Sabina Kroupová.

 • Absovovala jsem řadu školení a seminářů jak v ČR tak i v zahraničí. V roce 1997 proběhla má první kosmetická stáž v Barceloně ve Španělsku a o rok později školení ve fa Germaine de Capuccini a Thuya ve Španělsku. Jako jedna z prvních kosmetiček v ČR jsem začala aplikovat trvalou na řasy, kterou jsem se naučila právě ve Španělsku. Dále to bylo  školení v Malaze v jižním Španělsku , v Bielefeldu v Německu, Itálii atd………
 • V dubnu 2012 jsem spolu s osmi vizážistkami z ČR absolvovala seminář v Miláně v Itálii, kde jsem líčila s naším předním vizážistou Kájou Pavlíčkem a italským vizážistou Paolem Pinna. Líčím také módní přehlídky a to i v zahraničí. Zde např. Benefiční přehlídku Terezy Maxové
 • V květnu a v červnu 2012 jsem asistovala při prezentačních akcích a tiskové konferenci plastického doktora a výborného dermatologa MUDr. Michaela Entnera.
 • V červenci 2012 jsem absolvovala jako jediná češka školení v Augsburgu pro profesionální kosmetiku DR.GRANDEL a to jako školitelka pro ČR. Od roku 2012 do srpna roku 2013 jsem pracovala jako technoložka a školitelka kosmetiky DR.GRANDEL v ČR. Podílela jsem se na vzniku několika odborných článků a textů do odborných časopisů.
 • A od září 2013 pracuji také jako školitelka pro GRANDKOSMETIK (profesionální značka FROWNIES).
 • V červenci 2014 jsem v Mnichově načerpala novou inspiraci ve špičkové německé firmě, která vyvíjí luxusní a nejúčinější dermokosmetiku REVIDERM. Jedná se o kosmoceutickou péči na lékařském bázi. Nyní Vám jako 1. v ČR můžeme nabídnou profesionální kosmoceutická ošetření touto jedinečnou kosmetikou.
 • Od konce roku 2014 blíže spolupracuji s Firmou REVIDERM v ČR se sídlem v Praze.
 • Od března 2015 jsem se stala oficiálně Academy Treiner pro firmu REVIDERM ČR.
 • Duben 2015 jsem s týmem Reviderm navštívila veletrh kosmetiky v Düsseldorfu (Německo).
 • Duben 2015 jsem se účastnila školení v Bielefeldu (Německo) u značky Alcina.

                                      „Jsem ráda, že jsou u nás naši klienti spokojení a na naše služby se těší.“ 

                                                 Sabina Kroupová – dermokosmetička a majitelka Salonu SMARAGD.


Eva POLÁKOVÁ

eva

Kosmetika je můj svět. Vždy jsem toužila se v tomto světě pohybovat a aktivně působit. Specializuji se na problematiku mastné a aknózní pleti. Řeším individuální problémy a ráda Vám poradím tu nejlepší péči i další důležitá opatření, vedoucí ke zlepšení problematické pleti. Mimo klasické ošetření provádím i speciální detoxikační ošetření, které vaši pleť dlouhodobě aktivuje a nastartuje správné biochemické pochody ve vaší pokožce. Věnuji se také Anti agingové péči, která je spojená s přístrojovým ošetřením na nejvyšší úrovni. To vše zaručuje velmi krásné efekty po ošetření. Stále se zajímám o nejnovější poznatky v profesionálním světě kosmetické péče, proto pravidelně absolvuji kurzy a školení abych Vám mohla nabídnou vždy něco nového.

Velice ráda Vám sestavím a doporučím  tu nejlepší  domácí péči pro vaši pleť, která ještě prohloubí účinky kosmetického ošetření. Těším se na Vás v salonu Smaragd.

Objednávky přijímám na tel. +420 725 515 137.

                  „Vstupte se mnou do světa moderní kosmetické péče“……..  Eva Poláková – kosmetička Salonu SMARAGD.