Salon Smaragd Logo
Close

KADEŘNICTVÍ

Kadeřnictví provozujeme už od roku 1998 kdy bylo původně v prvním patře budovy v salonu SMARAGD. Nyní Vám nabízíme kadeřnické služby v moderním velkém prostoru v přízemí budovy. Kadeřnictví SMARAGD  je tu pro vás !

Otevřeno je  pondělí – pátek od 8.30 – 17.30 hod,  v sobotu podle dohody.

Dámské pánské kadeřnictví Smaragd Kaplice

“Při tomto povolání se setkávám se spoustou lidí a to mám ráda” JANA  TŘÍSKOVÁ tel.: 737 251 844 

Přijmeme kadeřnice, kadeřníky – volejte na 737 251 844


PRACUJEME S KOSMETIKOU MATRIX

jjj ppp ooo uuu

NOVINKA : Kauterizace je metoda, která umí regenerovat pomocí tepla. U vlasů se kauterizace vlasů používá k hloubkové obnově a regeneraci.

Kauterizace vlasů je služba, kterou nabízí specializované kadeřnické salony, například kadeřnické salony Matrix nabízí tzv. Biolage kauterizaci s použitím značkové kosmetiky Biolage. 

Kauterizace se nehodí na čerstvě barvené vlasy. Aplikujte ji až zhruba měsíc po barvení. Hloubkovou péči pomocí kauterizace u běžně poškozených vlasů opakujte každých 6 týdnů. U silného poškození začněte intervalem 14 dnů a 3x opakujte v této intenzitě.

01-biolage-kauterizace


NOVINKA : POWERPLEX  – převratný produkt pro profesionální použití, který se dokonale snoubí se všemi typy technických služeb, zvyšuje jejich účinek a předchází poškození a lámavosti vlasů. Chrání vlasy před poškozením, dodává jim novou sílu a vitalitu a ozdravuje poškozené struktury .

Používá se při barvení, odbarvování, chemickém rovnání, při trvalé na vlasy, při vyhlazování vasů keratinem i při hloubkové regeneraci.

01-biolage-kauterizace


NOVINKA : ECOPLEX – ekologický systém péče se kterým jsou vlasy maximálně silné, pružné a zdravé a to ihned po jejich barvení či odbarvování.

ECOP